TCA5405RUGR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67946816
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Height | 400 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 400 µA |
| Number of Outputs | 5 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Propagation Delay | 100 ns |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 370 µm |
| Width | 1.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,300
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.607 |
| 10,000 - 49,999 | $0.603 |
| 50,000 - | $0.602 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



