SN74HC4060DR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67943423
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Counters/dividers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74HC |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Logic Type | Binary Counter |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Count Rate | 33 MHz |
| Timing | Asynchronous |
| Reset | Asynchronous |
| Product Overview | IC BINARY COUNTER 14-BIT 16SOIC |
| Direction | Up |
| Number of Bits per Element | 14 |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Applications | Standard Product |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 20,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - | $21.121 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



