SN74AXC4T245RSVR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67943338
Date Code:26+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Height | 550 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 20 µA |
| Number of Bits | 4 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 16 |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 500 µm |
| Width | 1.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.62 |
| 1,000 - 4,999 | $6.592 |
| 5,000 - 9,999 | $6.582 |
| 10,000 - 49,999 | $6.575 |
| 50,000 - | $6.565 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



