SMF-01T-1.0
JST
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67942980
Date Code:24+
商品說明
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Poles | 1 |
| Shape | Straight |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 42,796
MOQ:4,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.042 |
| 40,000 - 199,999 | $0.042 |
| 200,000 - 399,999 | $0.041 |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.041 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.041 |
| 4,000,000 - | $0.041 |
| - | - |
| - | - |




