SLF7045T-101MR50-PF
TDK
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67942830
Date Code:22+
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 650mA |
| Current - Saturation (Isat) | 500mA |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276"L x 0.276"W(7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 15,500
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.166 |
| 25,000 - 124,999 | $0.165 |
| 125,000 - 249,999 | $0.164 |
| 250,000 - 1,249,999 | $0.164 |
| 1,250,000 - | $0.164 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




