BGS22WL10E6327
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67916277
Date Code:14+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply | 2.4 ~ 3.6V |
| Frequency Range | 0.1 ~ 3GHz |
| Circuit | DPDT |
| Insertion Loss | 0.33dB@1GHz |
| Isolation | 38dB@1GHz |
| Device Package | TSLP-10-1 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 12,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.644 |
| 25,000 - 124,999 | $0.643 |
| 125,000 - | $0.642 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



