BFR380FH6327
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67916255
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-343 |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 15 V |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 6 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 6 V |
| Contact Plating | Tin |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 2 V |
| Frequency | 14 GHz |
| Gain | 13.5 dB |
| Halogen Free | Halogen Free |
| hFE Min | 60 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 9 V |
| Max Collector Current | 80 mA |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 380 mW |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Noise Figure | 1.1 dB |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 3 |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | NPN |
| Power Dissipation | 380 mW |
| Power Gain | 13.5 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 1.8 GHz |
| Transition Frequency | 9 GHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 30,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.271 |
| 30,000 - 149,999 | $0.271 |
| 150,000 - 299,999 | $0.27 |
| 300,000 - | $0.27 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



