AHF21
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914690
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 100 kΩ |
| Depth | 11.9 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Through Hole , Vertical |
| Number of Pins | 4 |
| Output Type | ANALOG |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PCB |
| Width | 9.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,274
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.872 |
| 1,000 - 4,999 | $12.844 |
| 5,000 - | $12.822 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



