ADXL313WACPZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914601
Date Code:17+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Sensors/Sensor ICs/Sensor modules Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Digital |
| Output Type | I2C/SPI |
| Bandwidth | 3.125Hz ~ 1.6kHz |
| Acceleration Range | ±0.5g/1g/2g/4g |
| Product Overview | ACCEL 0.5-4G I2C/SPI 32LFCSP |
| Sensitivity (LSB/g) | 1024 |
| Axis | X/Y/Z |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W/Standby Mode |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 32-LFCSP-LQ(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $32.772 |
| 1,000 - | $32.722 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



