ADXL103CE
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914596
Date Code:12+
文件
商品說明
| Category | Sensors/Sensor ICs/Sensor modules Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | iMEMSR |
| Type | Analog |
| Output Type | Analog Voltage |
| Bandwidth | 0.5Hz ~ 2.5kHz |
| Acceleration Range | ±1.7g |
| Sensitivity (mV/g) | 1000 |
| Axis | X |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-CLCC(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,843
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.542 |
| 1,000 - 4,999 | $18.514 |
| 5,000 - | $18.491 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




