ADV3219ACPZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914512
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 800 MHz |
| Bandwidth | 800 MHz |
| Case/Package | LFCSP EP |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Height | 750 µm |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Dual Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 7 mA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 20 mΩ |
| Schedule B | 8542390000 |
| Width | 3.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 640
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $11.982 |
| 1,000 - 4,999 | $11.954 |
| 5,000 - | $11.932 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



