ADUM5010ARSZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914419
Date Code:22+
文件
商品說明
| Case/Package | SSOP |
| Contact Plating | Tin |
| Efficiency | 29 % |
| Features | OTP, UVLO |
| Height | 1.8542 mm |
| Isolation Voltage | 2.5 kV |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Current | 30 mA |
| Max Power Dissipation | 150 mW |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Input Voltage | 3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3.3 V |
| Nominal Supply Current | 20 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 20 |
| Output Current | 30 mA |
| Output Type | Fixed |
| Power Dissipation | 2.5 W |
| Schedule B | 8542390000, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
| Switching Frequency | 125 MHz |
| Voltage - Output 1 | 5.25 V |
| Width | 7.493 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.406 |
| 2,500 - 12,499 | $5.395 |
| 12,500 - | $5.386 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




