ADUM4223ARWZ-RL
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914401
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UR, VDE |
| Case/Package | SOIC |
| Contact Plating | Tin |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 4 A |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3.3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.4 mA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 16 |
| Power Dissipation | 2.77 W |
| Propagation Delay | 59 ns |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,790
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $10.359 |
| 2,500 - | $10.339 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



