ADUM3070ARQZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67914277
Date Code:20+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QSOP |
| Contact Plating | Tin |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Current | 500 mA |
| Max Output Voltage | 24 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 3.3 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 350 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 24 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 1 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Push-Pull |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $9.166 |
| 2,500 - | $9.146 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



