ADL5902ACPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912935
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | TruPwr? |
| RF Type | CDMA GSM TD-SCDMA W-CDMA WiMAX |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -62dBm~3dBm |
| Frequency | 50MHz~9GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 50MHZ-9GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±0.3dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP-VQ(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 744
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $62.069 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



