ADL5502ACBZ-P7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912909
Date Code:11+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular CDMA2000 OFDM W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.3V |
| Input Range | -15dBm~12dBm |
| Frequency | 450MHz~6GHz |
| Accuracy | ±0.25dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-WLCSP(1.46x1.46) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 668
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.888 |
| 2,500 - 12,499 | $8.876 |
| 12,500 - | $8.867 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



