ADL5500ACBZ-P7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912907
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular CDMA2000 W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -18.5dBm~6dBm |
| Frequency | 100MHz~6GHz |
| Accuracy | ±0.1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4-WLCSP(0.96x0.96) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.056 |
| 1,000 - 4,999 | $13.028 |
| 5,000 - | $13.006 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



