ADL5500ACBZ-P2
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912906
Date Code:11+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 100 |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.1 mA |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 596 µm |
| Width | 1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 495
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.172 |
| 2,500 - 12,499 | $8.161 |
| 12,500 - | $8.152 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



