ADIS16209CCCZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912848
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Sensors/Sensor ICs/Sensor modules Tilt sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | iMEMSR, iSensorR |
| Output Type | Digital |
| Voltage Rating | 3 V ~ 3.6 V |
| Bandwidth | 50Hz |
| Interface | SPI |
| Sensitivity | 0.025°/LSB |
| Measuring Range | ±180° |
| Axis | X or Y |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 176
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $354.521 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



