ADG5434BRUZ-REEL7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912680
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 9V ~ 40V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±9V ~ 22V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 15pF/23pF |
| On-State Resistance (Max) | 14Ohms |
| -3db Bandwidth | 140MHz |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 186ns/104ns |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -60dB @ 1MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhms |
| Charge Injection | 176pC |
| Product Overview | IC SWITCH SPDT X 4 14OHM 20TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.52 |
| 1,000 - 4,999 | $12.492 |
| 5,000 - | $12.469 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



