ADG465BRMZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912625
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | MSOP |
| Clamping Voltage | 40 V |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 850 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 15 µW |
| Radiation Hardening | No |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $36.469 |
| 1,000 - | $36.419 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



