ADG3304BRUZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912575
Date Code:21+
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.15 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Input Signal | Logic |
| Output Signal | Logic |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 50Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 217
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $9.001 |
| 1,000 - 4,999 | $8.973 |
| 5,000 - 9,999 | $8.964 |
| 10,000 - | $8.951 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




