ADF4106BCPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912396
Date Code:16+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Input | CMOS/TTL |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Output | Clock |
| Frequency - Max | 6GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Product Overview | IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | EP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-LFCSP(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,500
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.981 |
| 5,000 - | $4.971 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



