ADCMP572BCPZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912332
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFCSP EP |
| Common Mode Rejection Ratio | 65 dB |
| Contact Plating | Tin |
| Hysteresis | 1 mV |
| Input Bias Current | 25 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 2 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Current | 25 µA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 145 mW |
| Max Supply Voltage | 5.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3.1 V |
| Nominal Supply Current | 44 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 44 mA |
| Output Current | 20 mA |
| Power Dissipation | 145 mW |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 74 dB |
| Propagation Delay | 165 ps |
| Quiescent Current | 52 mA |
| Response Time | 165 µs |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Turn-On Delay Time | 150 ps |
| Voltage Gain | 70 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $30.069 |
| 1,000 - | $30.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



