ADA4927-1YCPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67912197
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 2.3 GHz |
| Case/Package | LFCSP EP |
| Common Mode Rejection Ratio | 70 dB |
| Contact Plating | Tin |
| Gain Bandwidth Product | 2.3 GHz |
| Input Bias Current | 4 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 300 µV |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Dual Supply Voltage | 2.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 22.1 mA |
| Output Current per Channel | 65 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 70 dB |
| Quiescent Current | 20 mA |
| Resistance | 120 kΩ |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Settling Time | 10 ns |
| Slew Rate | 5000 V/µs |
| Voltage Gain | 0 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.908 |
| 1,000 - 4,999 | $23.88 |
| 5,000 - | $23.853 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



