AD8364ACPZ-WP
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67911298
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFCSP EP |
| Contact Plating | Tin |
| Frequency | 2.7 GHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 70 mA |
| Number of Pins | 32 |
| Operating Supply Current | 70 mA |
| Packaging | Bulk |
| Response Time | 45 ns |
| Thickness | 850 µm |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 500
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $9.127 |
| 2,500 - | $9.107 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



