AD8362ARUZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67911294
Date Code:23+
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular GSM CDMA TDMA TETRA |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -52dBm~8dBm |
| Frequency | 50Hz~3.8GHz |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 576
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $57.736 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




