AD8230YRZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67911173
Date Code:20+
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | Zero Drift |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 20 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Current - Input Bias | 150 pA |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Current - Supply | 3.2 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 20
MOQ:20
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $19.003 |
| 200 - 999 | $18.91 |
| 1,000 - 1,999 | $18.835 |
| 2,000 - 9,999 | $18.779 |
| 10,000 - 19,999 | $18.751 |
| 20,000 - | $18.729 |
| - | - |
| - | - |




