AD810ARZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67911010
Date Code:22+
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 80 MHz |
| Case/Package | R |
| Common Mode Rejection Ratio | 64 dB |
| Contact Plating | Tin |
| Dual Supply Voltage | 9 V |
| Height | 1.5 mm |
| Input Bias Current | 2 µA |
| Input Capacitance | 2 pF |
| Input Offset Voltage (Vos) | 1.5 mV |
| Input Voltage Noise Density | 2.9 nV/sqrt Hz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 18 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Dual Supply Voltage | 2.5 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Nominal Supply Current | 8 mA |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 8 mA |
| Output Current | 60 mA |
| Output Current per Channel | 60 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 72 dB |
| Quiescent Current | 8 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
| Settling Time | 50 ns |
| Slew Rate | 1000 V/µs |
| Voltage Gain | 88 dB |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,600
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $32.692 |
| 1,000 - | $32.642 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




