AD1955ARSZRL
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67909692
Date Code:21+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Sampling Rate (Per Second) | 192k |
| Number of Channels | 2 |
| Data Interface | DSD/PCM |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC DAC/AUDIO 24BIT 192K 28SSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 28-SSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,853
MOQ:200
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $11.318 |
| 2,000 - | $11.293 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



