2SC5084-O(TE85L,F)
TOSHIBA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67908205
Date Code:20+
商品說明
| Case/Package | SOT-23-3 |
| Collector Base Voltage (VCBO) | 20 V |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 12 V |
| Collector Emitter Voltage (VCEO) | 12 V |
| Element Configuration | Single |
| Emitter Base Voltage (VEBO) | 3 V |
| Gain | 11 dB |
| Gain Bandwidth Product | 7 GHz |
| hFE Min | 80 |
| Max Breakdown Voltage | 12 V |
| Max Collector Current | 80 mA |
| Max Power Dissipation | 150 mW |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Polarity | NPN |
| Transition Frequency | 7 GHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.207 |
| 10,000 - | $1.203 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




