2007198-1
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67907566
Date Code:18+
文件
商品說明
| Connector Type | SFP |
| Data Rate | 16 Gbps |
| Depth | 48.7 mm |
| ELV | Compliant |
| Features | Shielded |
| Gender | Female |
| Housing Material | Silver |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Silver |
| Mount | Through Hole |
| Number of Ports | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| PCB Thickness | 2.25 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8538907080, 8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080, 8538907080|8538907080|8538907080|8538907080 |
| Sealable | No |
| Tail Length | 2.05 mm |
| Termination | Press-Fit |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,608
MOQ:144
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 144 - | $56.768 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




