1EDN8511BXUSA1
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67907080
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | EiceDriver? |
| Gate Type | N-Channel/P-Channel MOSFET |
| Channel Type | Single |
| Input Type | Inverting/Non-Inverting |
| Driven Configuration | Low Side |
| Voltage - Supply | 8V ~ 20V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.2V/1.9V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A/8A |
| Rise / Fall Time (Typ) | 6.5ns/4.5ns |
| Number of Drivers | 1 |
| Product Overview | IC GATE DRV HALF BRD/LOW SOT23-6 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-SOT23-6-2 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,900
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $2.061 |
| 10,000 - | $2.056 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



