0463030.ER
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67906807
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | cURus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 30 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance | 9.13 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 3.1242 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.753 |
| 25,000 - 124,999 | $0.752 |
| 125,000 - | $0.751 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



