0453015.MR
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67906805
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 15 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.189 |
| 30,000 - 149,999 | $0.188 |
| 150,000 - 299,999 | $0.188 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.187 |
| 1,500,000 - | $0.187 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



