0438001.WR
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67906798
Date Code:21+
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 850 µm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 502 µm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 351 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 310 mΩ |
| Terminal Material | Nickel |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 850 µm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 12,000
MOQ:6,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.044 |
| 60,000 - 299,999 | $0.044 |
| 300,000 - 599,999 | $0.044 |
| 600,000 - 2,999,999 | $0.044 |
| 3,000,000 - 5,999,999 | $0.044 |
| 6,000,000 - | $0.044 |
| - | - |
| - | - |




