0324030.MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67906792
Date Code:24+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CE, K-Mark, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 30 A |
| Fuse Current | 30 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Outside Diameter | 6.985 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 1.83 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,400
MOQ:1,400
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - 13,999 | $0.326 |
| 14,000 - 69,999 | $0.323 |
| 70,000 - 139,999 | $0.322 |
| 140,000 - | $0.322 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



