0218010.MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67906766
Date Code:25+
文件
商品說明
| Approvals | CE, CSA, K-Mark, PSE, UL, VDE |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 100 |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 10 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 4 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 4.5 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.117 |
| 25,000 - 124,999 | $0.116 |
| 125,000 - 249,999 | $0.115 |
| 250,000 - 1,249,999 | $0.115 |
| 1,250,000 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




