AC0603KRX7R0BB103
YAGEO

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877686
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | YAGEO |
| Series | AC |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 238
MOQ:238
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 238 - 2,379 | $0.39 |
| 2,380 - 11,899 | $0.385 |
| 11,900 - 23,799 | $0.378 |
| 23,800 - 118,999 | $0.372 |
| 119,000 - 237,999 | $0.369 |
| 238,000 - 475,999 | $0.368 |
| 476,000 - 951,999 | $0.367 |
| 952,000 - | $0.367 |



