CRA06S08356R0JTA
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | VISHAY |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 56 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +155°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 (3216 Metric)/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.059"W(3.20mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 240
MOQ:240
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 240 - 2,399 | $0.386 |
| 2,400 - 11,999 | $0.381 |
| 12,000 - 23,999 | $0.374 |
| 24,000 - 119,999 | $0.368 |
| 120,000 - 239,999 | $0.365 |
| 240,000 - 479,999 | $0.363 |
| 480,000 - 959,999 | $0.363 |
| 960,000 - | $0.363 |




