GRM155R71H103KA88J
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877389
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,600
MOQ:1,600
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,600 - 15,999 | $0.059 |
| 16,000 - 79,999 | $0.056 |
| 80,000 - 159,999 | $0.056 |
| 160,000 - 799,999 | $0.055 |
| 800,000 - 1,599,999 | $0.055 |
| 1,600,000 - 3,199,999 | $0.055 |
| 3,200,000 - | $0.055 |
| - | - |



