GCM1885C1H102JA16D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877377
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 236
MOQ:236
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 236 - 2,359 | $0.393 |
| 2,360 - 11,799 | $0.388 |
| 11,800 - 23,599 | $0.381 |
| 23,600 - 117,999 | $0.375 |
| 118,000 - 235,999 | $0.372 |
| 236,000 - 471,999 | $0.371 |
| 472,000 - 943,999 | $0.37 |
| 944,000 - | $0.37 |



