GCM155R71H331KA37D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877375
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 330 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 638
MOQ:638
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 638 - 6,379 | $0.147 |
| 6,380 - 31,899 | $0.143 |
| 31,900 - 63,799 | $0.139 |
| 63,800 - 318,999 | $0.139 |
| 319,000 - 637,999 | $0.138 |
| 638,000 - 1,275,999 | $0.138 |
| 1,276,000 - | $0.138 |
| - | - |



