0454012.MR
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 12 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 6.1 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 72 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 46
MOQ:24
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - 239 | $4.002 |
| 240 - 1,199 | $3.955 |
| 1,200 - 2,399 | $3.88 |
| 2,400 - 11,999 | $3.824 |
| 12,000 - 23,999 | $3.796 |
| 24,000 - 47,999 | $3.792 |
| 48,000 - 95,999 | $3.787 |
| 96,000 - | $3.779 |




