LT1677IS8#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877152
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 20 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Current - Supply | 2.75 mA |
| Gain Bandwidth Product | 7.2 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $19.671 |
| 50 - 249 | $19.111 |
| 250 - 499 | $18.738 |
| 500 - 2,499 | $18.663 |
| 2,500 - 4,999 | $18.607 |
| 5,000 - 9,999 | $18.579 |
| 10,000 - | $18.553 |
| - | - |



