ADL5513ACPZ-R7
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67877144
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax WLAN |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -58dBm~6dBm |
| Frequency | 1MHz~4GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 1MHZ-4GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP-VQ(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $92.559 |
| 10 - 49 | $89.758 |
| 50 - 99 | $88.824 |
| 100 - 499 | $88.357 |
| 500 - 999 | $88.077 |
| 1,000 - 1,999 | $87.517 |
| 2,000 - 3,999 | $87.237 |
| 4,000 - | $87.143 |



