R7S721021VCFP#AA1
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st67860085
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 400 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, Ethernet, I2C, LIN, SPI, UART, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 400 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | ROMless |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 4 |
| Number of I/Os | 100 |
| Number of Pins | 208 |
| Number of SPI Channels | 4 |
| Number of UART Channels | 7 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, POR, PWM, WDT |
| RAM Size | 3 MB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Width | 28 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



