CR8FM-12B#BH0
RENESAS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st67860003
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Part Family | CR8FM-12B |
| Height | 2.9 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 3 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



