KTS500B685M43N0T00
NIPPON CHEMI-CON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67857941
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | NIPPON CHEMI-CON |
| Series | NTS |
| Capacitance | 6.8 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.96 |
| 10 - 49 | $1.271 |
| 50 - 99 | $0.822 |
| 100 - 499 | $0.766 |
| 500 - 999 | $0.729 |
| 1,000 - 1,999 | $0.721 |
| 2,000 - 3,999 | $0.716 |
| 4,000 - | $0.713 |



