CFS1/4C183J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 18 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,255
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.05 |
| 10 - 49 | $0.037 |
| 50 - 99 | $0.029 |
| 100 - 499 | $0.024 |
| 500 - 999 | $0.021 |
| 1,000 - 1,999 | $0.02 |
| 2,000 - 3,999 | $0.019 |
| 4,000 - | $0.019 |



